Arsenal nije dočekao kiks Mornara, Barani siloviti na debiju pod reflektorima

Tivćani na par sati opet bili na vrhu tabele, ali Mornar u derbiju i debiju pod reflektorima deklasirao Igalo (5:0)

5880 pregleda 4 komentar(a)
U Baru se prvi put igralo pod reflektorima: fotografija sa drona, Foto: FK Mornar

Mornar je trećom uzastopnom pobjedom i to nad ekipama sa vrha tabele, slavio protiv Igala sa 5:0.

Prethodno je sa identičnih 4:0 dobio Arsenal i Kom.

Na pet kola, do kraja Mornar brani dva boda prednosti nad Arsenalom, ali ima i neuporedivo lakši raspored.

Demir Škrijelj (13) i Jovan Pajović (24. minut) su do poluremena pokazali da su bolja ekipa od Igala, da bi u finišu postigli još tri - Nino Vukmarković (84), pa dva Boško Guzina (88, 90+2).

Arsenal se makar na par sati bio vratio na lidersku poziciju Amplitudo Druge fudbalske lige, pošto su Tivćani slavili na gotovanju Bokelju - 1:0. Ipak, Mornar je odgovorio novom pobjedom.

I to u prvoj utakmici u Baru pod reflektorima.

Kom je u Beranama slavio drugi proljećni trijumf - 3:2, pa su prišli Igalu na trećoj poziciji na tri boda. Igalo ima meč manje.

Drezga je vodila na poluvremenu sa 2:1, ali je Ibar preokrenuo u drugom poluvremenu (4:2) i šanse u opstanak domaćina sveo na teorijske.

I Grbalj je pred ispadanje pošto je odigrao bez golova sa Jedinstvom.