"Kneževi" u problemu - poraz sa igračem više pa koškanje sa "lavovima"

Monako izgubio utakmicu sa igračem više od Liona

7649 pregleda 0 komentar(a)
Tinejdžer šokirao "kneževe", Foto: REUTERS

Monako je sa lakoćom savladao Lion u Kupu Francuske (2:0) i plasirao se u finale prije samo 10 dana. "Lavovi" su večeras uzeli revanš u prvenstvu i slavli su u Monte Karlu sa 3:2.

Monako je poveo pogotkom Kevina Folanda u 25. minutu, ali je Depaj izjednačio u 57, da bi 20 minuta kasnije sjajno centrirao a Marselo glavom preokrenuo. I to sa igračem manje jer je isključen Kakre u 70. minutu.

Ipak, Monako je stigao do penala koji je Ben Jader "panenkom" pretvorio u izjednačenje a u narednom napadu u 87. minutu Balo Ture je izgubio duel sa golmanom Lopesom.

Kazna je stigla dva minuta kasnije kada je 17-godišnji Rajan Šerki pogodio za nade Liona u Ligu šampiona.

Koliko je utakmica bila važna i napregnuta pokazale su scene masovnog koškanja igrača dvije ekipe.