Luka Đorđević pogodio poslije šest mjeseci, Arsenal strahuje za opstanak

5237 pregleda 3 komentar(a)

Luka Đorđević je prekinuo golgeterski post koji je trajao šest mjeseci, pogodio u dresu Arsenala iz Tule, ali nije spriječio poraz svog tima od Rubina kod kuće - bilo je 4:2 za goste.

Đorđević je upisao drugi pogodak ove sezone u prvenstvu Rusije, prvi još od 26. oktobra prošle godine.

Arsenal je imao 2:0 na poluvremenu, nakon gola crnogorskog napadača u 32. minutu.

Početkom nastavka domaćin je ostao sa desetoricom, zbog isključenja Tkačeva, pa su gosti iz Kazanja do kraja napunili mrežu rivala.

Arsenal je uoči posljednjeg kola na 13. mjestu, koje vodi u baraž za opstanak, ali ima dva boda više od Rotora koji je pretposljednji i u zoni ispadanja.