Breznica šampion u uzbudljivoj trci protiv Budućnosti: Presudio jedan gol

2660 pregleda 1 komentar(a)

Fudbalerke Breznice osvojile su šestu titulu u Ženskoj ligi Crne Gore, u nikad uzbudljivijem šampionatu.

Breznica je danas u posljednjem kolu kao gost slavila protiv Mladosti 2015 rezultatom 3:0.

Tim koji vodi Zoran Vuković na kraju je imao isti broj bodova kao Budućnost i samo gol više u međusobnim delima - po pobjedu i dva remija ostvarila su dva rivala, uz gol razliku 6:5 u korist Pljevljakinja.

Do pobjede za titulu, Breznica je došla u samo dva minuta.

Prvo je u 25. minutu Minela Gračanica pogodila za 0:1, da bi u 27. Jelena Karličić duplirala prednost.

Konačan rezultat meča postavila je Melanija Kaluđerović autogolom četiri minuta prije kraja.

Breznicu u avgustu očekuje novi turnir kvalifikacija za Ligu šampiona.