Atletiko bez Stefana Savića u meču odluke za titulu

7194 pregleda 5 komentar(a)
Stefan Savić i Ante Budimir, Foto: Reuters

Dramatičnom pobjedom nad Osasunom 2:1 u velikom preokretu u posljednjih deset minuta, Atletiko je došao na korak od titule prvaka Španije.

U posljednje kolo ulazi sa dva boda više od Reala - trijumf nad Valjadolidom u gostima donio bi "kolćonerosima" šampionski trofej.

U meču odluke neće, nažalost, biti Stefana Savića.

Najbolji Atletikov defanzivac ove sezone propustiće duel na "Zorilji" zbog kartona.

Savić je sinoć dobio peti žuti karton zbog verbalnog sukoba sa hrvatskim napadačem Antem Budimirom u 76. minutu.

Biće to veliki hendikep za Atletiko, crnogorski as je lider "kolćonerosa" tokom cijelog šampionata, u kome je odigrao 33 meča, uz jedan gol.