Totenhem gubi i Evropu i Kejna?

5459 pregleda 0 komentar(a)

Hari Kejn je u ponedjeljak obavijestio čelnike Totenhema o namjeri da ide, a dva dana kasnije njegove namjere su sigurno još ozbiljnije.

Totenhem je poražen od Aston Vile kod kuće 2:1, tako da će vjerovatno ostati i bez Lige Evrope, a kako sada stvari stoje ili neće igrati na međunarodnoj sceni, ili će, u najboljem slučaju, biti član Lige konferencija.

Spursi su dobro počeli, poveli već u 8. minutu preko Bergvajna.

Gosti su do poluvremena preokrenuli.

Prvo je vlastitu mrežu na nevjerovatan način pogodio Španac Serhio Regilon (gol možete vidjeti ovdje), da bi Oli Votkins pogodio za 1:2 nakon asistencije Traorea.

U nastavku Totenham nije našao način da se vrati u meč. Šanse su imali Bergvajn i Kejn, ali nisu bili precizni...

Everton je slavio protiv Volvsa rezultatom 1:0, golom Rišarlisona početkom drugog poluvremena.