Prvi golovi Spasojevića u dresu Indonezije

Nekadašnji mladi reprezentativac Crne Gore dao je oba gola u trijumfu nad Gvajanom - 2:1, u prijateljskom meču.
145 pregleda 0 komentar(a)
Ilija Spasojević, Foto: Privatna arhiva
Ažurirano: 25.11.2017. 14:30h

Crnogorski napadač Ilija Spasojević postigao je prve golove u dresu Indonezije, samo sedam dana poslije debija u dresu azijske selekcije.

Indonezija je gubila od 9. minuta, bivši fudbaler Vojvodine i Sutjeske izjednačio je iz penala u finišu prvog poluvremena, da bi u 75. minutu potpisao preokret i postavio konačan rezultat.

Indonežani se spremaju za Azijske igre, kojima će biti domaćini naredne godine, a Spasojević, koji odavno trese mreže i osvaja trofeje u indonežanskim klubovima, prihvatio je ponudu tamošnjeg saveza da zaigra za reprezentaciju.