Remi U16 selekcije protiv BiH

Bilo je 2:2, iako su izabranici Radovana Kavaje gubili 2:0

2556 pregleda 2 komentar(a)

Mlađa kadetska fudbalska reprezentacija Crne Gore je remizirala protiv Bosne i Hercegovine u drugom prijateljskom meču u Zenici.

Rezultat je bio 2:2, nakon što su izabranici Radovana Kavaje u prvom susretu slavili 1:0.

Naši fudbaleri su imali dva gola minusa (pogoci Zahirovića i Brkića u prvih 12 minuta), a poraz su izbjegli golovima Radojevića u 62. i 76.

"U ovu utakmicu smo ušli smo osjetno slabije nego u prethodnu. Primili smo dva gola nakon individualnih grešaka, dozvolili protivniku da dobro otvori meč. Na pauzi smo izmijenili gotovo cijelu ekipu, osvježili je sa nekim igračima koji su imali manju minutažu i odigrali mnogo bolje", rekao je Kavaja.

Za Crnu Goru su igrali: Petar Petrović, Miloš Vračar (od 46. Marko Perović), Tomislav Turović (od 46. Luka Smolović), Niko Božičković (od 46. Stefan Đukanović), Dragan Miranović (od 46. Stefan Radojević), Nikola Radusinović (od 46. Milan Roganović), Strahinja Tešović (od 46. Luka Bubanja), Petar Barac (od 46. Janko Vukićević), Nikola Medojević (od 46. Balša Mašanović), Nenad Krivokapić (od 46. Marko Mandić), Nemanja Radević (od 46. Bajro Mujković).