Dejan Zarubica pogodio za pobjedu nad Univerzitateom i nadu Ljačiju u Krajovi

Crnogorski internacionalac postigao je jedini gol u pobjedi Ljačija nad favorizovanom Univerzitateom

4925 pregleda 5 komentar(a)
Zarubicveliko pojačanje Ljačiju, Foto: Laci

Nakon što je u produžecima revanša bio bolji od ekipe Podgorice, Ljači je u Elbasanu uspio da savlada Univerzitateu iz Krajove - 1:0.

Strijelac jedinog pogotka favorizovanim Rumunima, postigao je Dejan Zarubica u 36. minutu.

Zarubica je sjajnom asistencijom Deliju u 60. minutu uspio da utakmicu Ljačija protiv Podgorice odvede u produžetke, na čijem startu je pogodio Luškja, koji je danas asistirao Zarubici za veliku nadu albanske ekipe u revanšu u Krajovi.

Bolja od te dvije ekipe na megdan će u polufinalu kvalifikacija za Kup konferencija igrati protiv Anderlehta.

Zarubica igra sjajno i Ljačiju se isplatilo njegovo angažovanje ovog ljeta, nakon što je 28-godišnji napadač tri sezone odigrao za Budućnost.