Šou Jovetića u pobjedi Herte protiv Liverpula

Crnogorski as blistao u pobjedi njemačkog tima protiv velikana iz Engleske, na pripremnoj utakmici odigranoj u austrijskom Insbruku

27776 pregleda 60 reakcija 60 komentar(a)

Prva utakmica u dresu Herte i dva gola.

Crnogorski as Stevan Jovetić, blistao je u pobjedi njemačkog tima protiv Liverpula (4:3), na pripremnoj utakmici na stadionu Tivoli u austrijskom Insbruku.

Kapiten crnogorske fudbalske reprezentacije u igru je ušao u 61. minutu, a pet minuta kasnije savladao je Adrijana.

A onda je u 80. minutu priredio minijaturu - prvo je driblingom bacio na leđa jednog od najboljih defanzivaca današnjice Virdžila van Dajka, a zatim i Robertsona i još jednom poslao loptu iza golmana Adrijana, u tom trenutku za 4:2.

Konačan rezultat postavio je fudbaler Liverpula Okslejd-Čejmberlen u 88. minutu.