Dino Islamović nastavio seriju golova, senzacije klubova iz komšiluka protiv Skandinavaca

Napadač crnogorske reprezentacije dva puta pogodio u pobjedi Rozenborga nad Domžalama (6:1). Čukarički savladao Hamarbi, Veleš remizirao na gostovanju Elfsborgu, Priština šokirala prvaka Norveše, Bode-Glimt

4715 pregleda 154 reakcija 5 komentar(a)
Dao 12 golova na posljednjih osam mečeva: Dino Islamović u zagrljaju saigrača, Foto: rbk.no

Dino Islamović ne prestaje da rešeta.

Napadač crnogorske reprezentacije je pogodio u osmom uzastopnom nastupu u dresu Rozenborga i došao do cifre od 12 pogodaka u tom nizu!

Njegova dva gola su bila više nego dovoljno za ubjedljivu pobjedu Norvežana nad Domžalama (6:1) u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Za razliku od Slovenaca, klubovi iz našeg komšiluka su oduševili protiv Skandinavaca.

Velež je sjajno evropsko ljeto potvrdio remijem na bgostovanju švedskom Elfsborgu (1:1), dok je Čukarički u Beogradu savladao Hamarbi (3:1).

Asmir Kajević je igrao do 65. minuta i namjesto prvi gol, Bojan Roganović je sve vrijeme bio na terenu, a u finišu je ušao i treći crnogorski internacionalac, Marko Rakonjac.

Najveću senzaciju je, ipak, priredila Priština, koja je savladala šampiona Norveške, Bode-Glimt (2:1).

Rijeka je remizirala sa Hibernijanom u Škotskoj (1:1), a do 80. minuta za goste je igrao Andrija Vukčević.