Real se raspucao u nastavku, Benzemina dva gola na „pravom” kapitenskom debiju

Nakon mučenja u 1. poluvremenu, Real je proigrao u nastavku i slavio 4:1 protiv Alavesa. Dva gola Karima Benzeme, strijelci i Naćo i Vinisijus Žunior

8315 pregleda 0 komentar(a)

Odlaskom Serhija Ramosa u Pari Sen Žermen, Karim Benzema je postao prvi kapiten Real Madrida.

I na svojevrsnom debiju je pokazao da je pravi lider „merengesa” - francuski napadač je sa dva gola pogurao tim do pobjede nad Alavesom u malom madridskom derbiju (4:1).

Nakon mučenja u 1. poluvremenu, Real je proigrao u nastavku. Benzema je već u 48. minutu zatresao mrežu, potom u 56. i Naćo na asistenciju Modrića, da bi kapiten u 62. na čudan način donio 3:0.

Domaći su smanjili golom Hoselua iz penala, da bi u sudijskoj nadoknadi pogodio i Vinisijus Žunior na asistenciju Davida Alabe.