Son riješio derbi, Kejn potrebniji Sitiju nego Totenhemu

Najbolji strijelac i asistent Premijer lige u prošloj sezoni ostavljen van protokola, ali to nije smetalo Sparsima, koji su golom Heung-Min Sona u 55. minutu savladali "građane"

8398 pregleda 0 komentar(a)

Hari Kejn je ostavljen van protokola, jer pokušava da "izboksuje" transfer u Mančester siti, ali to nije smetalo Totenhemu.

Bez prvog strijelca i asistenta Premijer lige iz prošle sezone, Sparsi su savladali baš Siti (1:0) golom Heung-Min Sona u 55. minutu.

Koreanac je odlično ciljao, ali je krivac za gol i Ruben Dijaš, koji je promašio loptu u bloku, pa Ederson nije imao vremena da reaguje.

Gol pogledajte ovdje.

Ispostavilo se da je kapiten Engleske potrebniji "građanima", nego svom klubu, jer tim Pepa Gvardiole nema pravog napadača, što se osjetilo danas u Londonu.

Kejn sigurno ne bi promašio ono što je "uspio" Rijad Marez u 35. minutu.

Tako je Nuno Espirito Santo upisao pobjedu na debiju i pokazao da je možda i pravi izbor, iako je uprava Totenhema prije njega imala mnogo drugih želja...