Benfika savladala PSV, Malme bolji od Ludogoreca, Ferencvaroš izgubio od Jang Bojsa

Revanš mečevi na programu su naredne sedmice

3906 pregleda 0 komentar(a)
Birmančević proslavlja pogodak, Foto: Printscreen

Fudbaleri Benfike savladali su večeras na domaćem terenu PSV 2:1 u prvom meču plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona.

Portugalski tim oba gola postigao je u prvom poluvremenu - Silva u 10. i Vajgl u 42. minutu savladali su Dromela.

Konačan rezultat postavio je Gakpo u 51. minutu.

Pobjedu je upisao i Malme koji je golovima Birmančevića u 26. i Bergeta u 61. minutu bio bolji od Ludogoreca 2:0.

Na domaćem terenu trijumfovali su i fudbaleri Jang Bojsa. Švajcarski tim je sa 3:2 bio bolji od Ferencvaroša.

Gosti su poveli u 14. minutu golom Bolija, a dva minuta kasnije izjednačio je Elija.

Fudbaler Ferencvaroša, Uzuni u 27. minutu promašio je penal, a Jang Bojs je poveo i preokrenuo pet minuta prije odlaska na odmor kada je pogodio Sijero.

Na 3:1 povisio je Garsija u 65, a konačan rezultat postavio Boli drugim golom u 82. minutu.

Revanš mečevi na programu su naredne sedmice.