Siti već u petoj brzini - Griliš se predstavio golom, Ingsov spektakl protiv Njukasla

Sjajan meč odigrali su Lids i Everton (2:2)

13070 pregleda 0 komentar(a)

Mančester siti je demonstrirao silu na Etihadu, zgromio Norič 5:0 u 2. kolu Premijer lige, uz prvi gol najskupljeg premijerligaškog fudbalera svih vremena Džeka Griliša.

Siti je poveo u sedmom minutu, nakon što je lopta pogodila golmana gostiju Tima Krula, kome je pripisan autogol, ali do kraja sreća nije bila potrebna šampionu.

Griliš, pojačanje iz Aston Vile, povisio je na 2:0 sredinom prvog dijela, u nastavku su pogađali Ejmerik Laport, Rahim Sterling i Rijad Marez.

Sjajan meč odigrali su Lids i Everton (2:2), dok je 2. rundu obilježio sjajan gol Danija Ingsa, koji je makazicama pogodio mrežu Njukasla i najavio trijumf Aston Vile 2:0.