VAR protiv Stare dame i Kristijana Ronalda, Bolonji tri boda u meču preokreta i isključenja

Udineze gubio sa 2:0, ali uspio do boda protiv Juventusa

7166 pregleda 2 komentar(a)
Reakcija CR7 nakon pregleda u VAR sobi, Foto: REUTERS

Sjajno je Juventus otvorio utakmicu na gostovanju Udinezeu, ali na kraju nije mogao više od remija - 2:2.

Već u 3. minutu sjajnu akciju je golom ljevicom iz sredine kaznenog prostora krunisao Paulo Dibala.

Samo 20 minuta kasnije je asistirao Kvadradu za velikih 2:0, iako je Stara dama počela bez Kristijana Ronalda, Federika Kjeze, Đorđa Kjelinija...

No, u 51. minutu Pereira je prepolovio prednost sa penala, da bi Deloufeu u 83. izjednačio. Krenuio je potom Juventus silovito naprijed, došao i do gola u četvrtom minutu nadoknade, ali je Krisitijana Ronalda razočarao pregled iz VAR sobe.

Pogledajte ovdje:

A Bolonja je gubila, od 54. minuta i penala nakon isključenja Sorijana u 52. minutu, mada je Salernitana već od 34. minuta igrala bez isključenog Strandberga.

Ipak, De Silvestri je izjednačio u 59, da bi Kulibali u 70. opet pogurao goste naprijed.

Samo pet minuta kasnije Marko Arnautović je izjednačio a De Silvestri u 77. postavio konačan rezultat - 3:2