Magija Vinisijusa za vatrometni remi Levantea i Reala

Crnogorski reprezentativac Nikola Vukčević presjedio je na klupi, nije bilo mjesta za njega ni među pet fudbalera koje je trener Pako Lopes uveo u igru u drugom poluvremenu

6565 pregleda 0 komentar(a)

Real Madrid je tri puta izgubio na prethodnih šest okršaja sa Levanteom, a večeras je jedva izvukao bod na stadionu "Siutat de Valensija" - 3:3.

Spasilac Reala zove se Karlos Vinisijus, koji je nakon preokreta domaćina (od 0:1 do 2:1) dva puta spasio tim Karla Anćelotija.

Prvo je u 73. minutu nakon prvoklasog pasa Kasemira pobjegao odbrani domaćih i plasirao loptu u mrežu za 2:2.

Potom je, nakon što je Rodžer iz blizine u 79. minutu donio novo vođstvo Levanteu, maestralno prošao po lijevoj strani i nevjerovatnim udarcem vrhom stopala, iz teškog ugla, pogodio za 3:3 i pokazao kakav potencijal posjeduje.

Real je, inače, poveo već u 5. minutu prvim golom Gareta Bejla nakon povratka sa pozajmice iz Totenhema, na nesebično dodavanje Benzeme.

ali je tim iz Valensije preokrenuo na startu nastavka, golovima Martija i Kampanje.

Crnogorski reprezentativac Nikola Vukčević presjedio je na klupi za rezerve, nije bilo mjesta za njega ni među pet fudbalera koje je trener Pako Lopes uveo u igru u drugom poluvremenu.

Real nakon dva kola ima četiri boda, koliko i Barselona, šampion Atletiko osvojio je svih šest...