Osmajić igrao 15 minuta, Kadis izgubio dobijenu utakmicu

Kadis je primio dva gola u nadoknadi, Omajić igrao od 78. minuta

4731 pregleda 0 komentar(a)
Kadis se uzalud radovao, ispustio je trijumf u nadoknadi, Foto: Tviter

Kadis je vodio 2:1 do 91. minuta, činilo se da mu bodovi ne mogu izmaći protiv Osasune na domaćem terenu, a izgubio je sa dva gola primljena u nadoknadi - 2:3.

Rezervisa Huan Kala je skrivio penal igrom rukom za penal Roberta Toresa u prvom minutu dodatka, da bi u 95. David Garsija nakon kornera Toresa sva tri boda odnio u Pamplonu.

Vodio je Kadis sa dva pogotka Fernandesa, u 16. i sa penala u 66. minutu. Šest minuta ranije sa penala je izjednačio Kike.

U 78. minutu u igru je ušao Milutin Osmajić, ali crnogorski internacionalac nije dolazio do šanse da ugrozi gol Osasune.

Slavio je Rajo Valjekano, ubjedljivo na svom terenu protiv Granade sa 4:0. "Pčelice" su do poluvremena vodile sa 3:0, pogocima Garsije (3), Treha (23) i Nteke (43).

Komesan je postavio konačan rezultat u 58.