Arsenal slavio protiv Igala, Bokelju pobjeda na Zlatici, Jedinstvo osvojilo Berane

OFK Titograd slavio prvu pobjedu u 3. kolu

6016 pregleda 3 komentar(a)

U prve tri utakmicu Druge fudbalske lige slavili su domaćini. Arsenal protiv Igala 1:0, Cetinje protiv Grblja 2:0, a OFK Titograd sa OFK Mladosti DG 1:0.

Darko Marković je donio pobjedu Tivćanima golom u 24. minutu, iako je domaćin od 80. igrao bez isključenog Stefana Mršulje a Mijodrag Koprivica nije realizovao penal za Igalo u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Igor Marković u 41, te Andrija Gluščević u 90. minutu su bili strijelci za Cetinje, dok je OFJK Titogradu pobjedu donio gol Petra Vukčevića u 75. minutu.

Posljednja dva duela su pripala gostima - Bokelj je slavio protiv Koma na Zlatici 2:0, a Jedinstvo u Beranama sa 1:0.

Krsitijan Škrelja u 57, i Andri Panič u prvom minutu nadoknade su Kotoranima donijeli tri boda.

Rezervista Ivan Ivanović je riješio u 55, meč u Beranama samo tri minuta nakon što je ušao u igru. Duel susjeda obilježila su isključenja - Nemanja Šunjević je morao vani u 87, a kod gostiju je u nadoknadi crveni dobio Sead Dacić.