Omladinci remizirali sa Azerbejdžanom

Crna Gora povela golom Jovana Dašića, izjednačio Mehraj Bahšali

5418 pregleda 1 komentar(a)
Drašković, Foto: FSCG

Omladinska reprezentacija Crne Gore remijem sa Azerbejdžanom (1:1) završila je nastup na međunarodnom turniru "Stevan Ćele Vilotić“ u Senti.

Crna Gora je povela nakon pola sata igre, kada je mrežu rivala zatresao Jovan Dašić. Konačan rezultat postavio je Mehraj Bahšali pet minuta kasnije.

"Sokoli“ su od starta preuzeli inicijativu, imali nekoliko ozbiljnih šansi, ali su na kraju ostali bez pobjede.

"Ovu utakmicu odigrali smo bolje nego prethodne dvije. Bili smo bolji, pogotovo u prvom poluvremenu, kada smo postigli gol i stvorili nekoliko dobrih šansi. Šteta što nijesmo pobijedili. Ipak, oni su iz praktično jednog šuta uspjeli da postignu gol. Gledajući naš nastup na turniru, može se reći da smo očekivali malo bolju igru. Analiziraćemo sve utakmice i probati da se bolje pripremimo za kvalifikacije, kazao je selektor Slobodan Drašković, čija ekipa je na ovom turniru poražena od Mađarske i Srbije.