Osimen donio bod Napoliju, Ozil strijelac poslije tri godine, Lion slavio na "Ajbroksu"

Lester vodio 2:0, Napolitanci zasluženi došli do remija

6249 pregleda 0 komentar(a)

Lester i Napoli su podijelili bodove u jednom od derbija prve runde Lige Evrope.

Bilo je 2:2 na "King Paueru", iako je Lester nakon 64 minuta imao dva gola prednosti.

Peres je u 9. minutu pogodio mrežu "azura", onda se upisao i Barns, ali je finiš pripao "azurima".

Zasluženi remi im je donio dvostruki strijelac Osimen.

Bodove su podijelili i Ajntraht i Fenerbahče u Frankfurtu - 1:1.

Ozil je pogodio u evropskim takmičenjima poslije tri godine za prednost gostiju, da bi već do poluvremena konačan rezultat postavio Lamers.

Fener je u sudijskoj nadoknadi promašio penal...

Četiri gola i još jedan remi su viđenu u Ajndhovenu, između PSV-a i Sosijedada (2:2), dok je Monako opravdao ulogu favorita protiv austrijskog Šturma.

"Kneževi" su slavili 1:0, strijelac je bio Senegalac Dijata.

Lion je nadigrao Rendžers u Glazgovu - 2:0, u istoj grupi su mreže mirovale u okršaju Brondbija i Sparte iz Praga.

Grupa A: Brondbi - Sparta Prag 0:0, Rendžers - Lion 0:2;

Grupa B: Monako - Šturm 1:0, PSV - Sosijedad 2:2;

Grupa C: Lester - Napoli 2:2; Ranije: Spartak - Legija 0:1.

Grupa D: Olimpijakos - Antverpen 2:1, Ajntraht - Fenerbahče 1:1.