Bez golova u evropskom klasiku, vatromet u Briselu

ozil njemačka engleska, Foto: Reuters
Ažurirano: 10.11.2017. 22:07h

Klasik na "Vembliju", između Engleske i Njemačke, nije donio mnogo uzbuđenja - završen je 0:0.

Njemci su dominirali protiv podmlađene engleske selekcije (Sautgejt je izveo postavu sa Pikfordom, Loftus-Čikom, Abrahamom, Megvajerom...), ali nisu našli put do gola.

Vatromet pogodaka viđen je zato u Briselu, između Belgije i Meksika - 3:3.

"Crveni đavoli" su vodili 1:0 i 2:1, Meksikanci preokrenuli na 3:2, da bi Romelu Lukaku, drugim golom na meču, postavio konačan rezultat.

Lukaku je sa 30 pogodaka dostigao Pola Van Himsta i Bernarda Vorhofa na vrhu liste strijelaca u nacionalnom timu.

Golgeter Mančester junajteda pogađao je u 55. i 70, dok je Eden Azar bio strijelac prvog gola u 17. minutu.

Za Meksiko su golove postigli Andres Guardado iz penala u 38, te Irving Lozano u 56. i 60. minutu.

Francuska je sa 2:0 savladala Vels na svom terenu, pogocima Antoana Grizmana u 18. i Olivijea Žirua u 71. minutu.