Herta bez Jovetića slavila drugi put zaredom, Osmajiću 20 minuta u prvoj pobjedi Kadisa

Njukasl i Lids su igrali 1:1 u Premijer ligi

8992 pregleda 2 komentar(a)

Herta je na otvaranju novog fudbalskog vikenda upisala drugu pobjedu zaredom u Bundesligi, drugu bez povrijeđenog Stevana Jovetića.

Tim iz Berlina slavio je 2:1 na svom terenu protiv Grojter Firta, nakon što je u prošlom kolu savladao Bohum u gostima 3:1.

Herta je povela preko Ekelenkampa, a izjednačio je Hrgorta.

Pobjedu domaćinu donio je Bauer autogolom u 79. minutu.

Prvu pobjedu u La Ligi ostvario je Kadis i to u gostima Selti 2:1.

Kadis je u Vigo došao sa dva boda iz četiri meča, a pobjedu najavili Losano i Espino u prvom poluvremenu.

Smanjio je Santi Mina, Selta imala mnogo šansi da preokrene, ali bodovi idu sa Balaidosa.

Kao i u prethodna četiri kola, Milutin Osmajić je ušao sa klupe i igrao posljednjih 20-ak minuta.

Njukasl i Lids su igrali 1:1 u Premijer ligi. Gosti su poveli golom Rafinje, izjednačio je San Maksiman...