Inter izbrojao do šest protiv Mihine Bolonje, Riberi nije pokrenuo Salernitanu

Aktuelni šampion slavio 6:1, pobjede Atalante i Fiorentine

16904 pregleda 1 komentar(a)
Ažurirano: 18.09.2021. 22:41h

Nesrećni i nezasluženi poraz od Real Madrida u Ligi šampiona kao da je naljutio igrače Intera.

Šampion Italije je iskalio bijes na Bolonji i Siniši MIhajloviću - slavio je čak 6:1 u 4. kolu Serije A.

Bilo je 3:0 na poluvremenu, 6:0 već u 68. minutu, a realno je Bolonja bila zrela da primi i još tri, četiri gola...

Lautaro Martines je na pas Denzela Damfrisa pogodio u 6. minutu, a nakon toga je Bolonja imala zicer za izjednačenje.

Nije ga iskoristila, potom je "nestala" sa terena "Đuzepe Meace".

Milan Škrinjar i Nikolo Barela su tresli mrežu do poluvremena, da bi u nastavku to uradili i Edin Džeko (dva puta) i Matijas Vesino.

Atalanta je u Salernu trijumfovala golom Duvana Sapate 1:0, pa je Salernitana poražena i na debiju Franka Riberija, koji je bio na terenu u prvom poluvremenu.

"Boginja" je trenutno daleko od igre koja je krasila prethodnih sezona, ali je opravdala ulogu favorita - Kolumbijac je u 74. minutu iskoristio pas Josipa Iličića i potpisao četvrti poraz "granate" u isto toliko mečeva.

Fiorentina je bila bolja od Đenove na "Marasiju" - 2:1, za treći trijumf.

Rikardo Saponara i Đakomo Bonaventura su pogađali za "violu", počasni pogodak za domaćina dao je Domeniko Krišito iz penala.