Kraj je kada kaže Benzema: Real velikim preokretom pobijedio Valensiju

Real slavio preokretom na Mestalji i preuzeo vrh tabele

11648 pregleda 3 komentar(a)

Real Madrid je preskočio jedno od tradicionalno najneugodnijih gostovanja - slavio je na Mestalji sa 2:1.

I to drastično oslabljena i umorna ekipa Karla Anćelotija uspjela je da se vrati iz minusa - Duro je pogodio za Valensiju u 66. minutu.

Ipak, Vinisijus Žunior i kapiten Karim Benzema igraju u paklenoj formi. Brazilac je izjednačio u 86, na dodavanje Benzeme.

A onda su nakon dva minuta promijenili uloge pa je Francuz postigao šesti gol uz četiri asistencije u svega četiri nastupa!

Pobjedom je Real preuzeo vrh tabele sa 13 bodova, dva više od Atletika a tri od trećeplasirane Valensije.

U ostalim utakmicama La Lige danas je golova biolo jedino u Sevilji, gdje je Betis u sedmom minutu andoknade ispustio trijumf protiv Espanjola (2:2).

Majorka i Viljareal te duel Real Sosijedada i Sevilje, okončani su bez golova.