„Kraljevski klub” - kralj završnica

„Slijepi miševi” su vodili do same završnice, ali su Vinisijus Žunior u 86. i Karim Benzema u 88. minutu donijeli preokret i potvrdili da je Real nezaustavljiv u finišu

6249 pregleda 1 komentar(a)

Real Madrid se pobjedom na gostovanju Valensiji (2:1) osamio na čelu Primere, a na „Mestalji” je tim Karla Anćelotija još jednom pokazao psihološku snagu.

„Slijepi miševi” su vodili do same završnice, ali su Vinisijus Žunior u 86. i Karim Benzema u 88. minutu donijeli preokret.

To su bili peti i šesti gol „kraljevskog kluba” nakon 85. minuta ove sezone. Ukupno ih je postigao 16 na šest utakmica.

Real je drugi put prošle sedmice došao do pobjede u finišu, jer je u srijedu Rodrigo u 89. minutu donio tri boda protiv Intera na „Đuzepe Meaci”.

Golom u finišu, Real je izbjegao poraz i od Levantea, pa nakon šest utakmica ima pet pobjeda i taj remi.