Inter za tri minuta preokrenuo u Firenci, Darmijan, Džeko i Perišić srušili Fiorentinu

Ekipa iz Milana nakon večerašnjeg meča ima 13 bodova, četiri više od Fiorentine

5857 pregleda 3 komentar(a)

Fudbaleri Intera savladali su večeras u gostima Fiorentinu 3:1 u 5. kolu Serije A.

"Neroazuri" su do pobjede došli nakon preokreta budući da je Rikardo Sotil u 23. minutu doveo "violu" u vođstvo.

Ipak Inter je u nastavku za tri minuta došao do preokreta - prvo je Darmijan u 52. minutu izjednačio, a onda Edin Džeko u 55. doveo Inter u vođstvo.

Konačan rezultat postavio je Ivan Perišić u 87. minutu.

Fiorentina je meč završila sa deset igrača, jer je Nikolas Gonsales dobio dva žuta kartona u roku od nekoliko sekundi. Prvo je negodovao zbog jedne sudijske odluke, zbog čega je dobio prvi žuti karton, a onda je nakon toga ironično aplaudirao, pa je zaradio i drugi žuti.

Ekipa iz Milana nakon večerašnjeg meča ima 13 bodova, četiri više od Fiorentine.

inter

Atalanta je savladala Sasuolo 2:1, a sva tri pogotka postignuta su u prvom poluvremenu.

Nakon golova Gosensa i Zapakoste, Atalanta je vodila 2:0, a onda je Berardi minut prije kraja prvog poluvremena postavio konačan rezultat.

U prvom meču današnjeg programa Bolonja i Đenova odigrali su neriješeno - 2:2.

Hiki i Arnautović pogodili su mrežu Đenove, na drugoj strani precizni su bili Destro i Krišito.

Trener Bolonje, Siniša Mihajlović dobio je crveni karton zbog burne reakcije nakon dosuđenog penala za Đenovu u finišu meča.