Bajern nastavio, Levandovski prekinuo seriju

Grojter Firt - Bajern 0:3, Poljak nije postigao gol nakon 19 uzastopnih utakmica u kojima je bio strijelac za Bavarce

7678 pregleda 2 komentar(a)

Bajern je slavio na gostovanju posljednjeplasiranom Grojter Firtu sa 3:0, i to nije novost.

Novost je da Robert Levandovski - nakon duže vremena - nije postigao gol.

Bio je blizu, ali je treći pogodak Bavaraca pripisan domaćem vezisti Greisbeku (autogol), od čijeg se koljena lopta odbila u mrežu.

Poljak je prekinio nestvarnu seriju od 19 uzastopnih mečeva u kojima je bio strijelac za Bavarce, a na kojima je ukupno postigao 30 golova.

Tomas Miler je u 10. minutu doveo Bajern u vođstvo, a gol pogledajte OVDJE.

Džošua Himik je u 31. pogodio sa 20-ak metara, a hirurški precizan udarac pogledajte OVDJE.

Skoro cijelo drugo poluvrijeme Bajern je igrao sa igračem manje zbog isključenja Pavara u 48. minutu, ali pobjeda nije dolazila u pitanje, naprotiv.

Treći gol Bavaraca, u 68. minutu, bio je AUTOGOL.

Počasni pogodat ka Grojter Firt, u 88. minutu, postigao je Iten.