Ni poslije Mulalića za Dečić nema pobjede - remi na DG areni

Dečić poveo preko Anđela Rudovića u 23. minutu, Podgorica izjednačila preko Luke Maraša u 61. Ostalo je 1:1

16848 pregleda 5 komentar(a)

Dečić se rastao sa Edisom Mulalićem, čeka se njegov naslijednik, ali pobjede još nema.

Tuzani su u duelu dva tima koja su se prošle sezone borila za vrh remizirali sa Podgoricom na "DG areni" - 1:1.

Dečić je već pet utakmica bez pobjede, ali je i remi kakav-takav pomak nakon vezanih poraza od Petrovca i Mornara. Šesto mjesto na tebeli, na kraju prvog kruga, ipak je daleko od ambicija...

Podgorica, s druge strane, nije slavila pobjedu ni u trećem meču pod trećim trenerom ove sezone, Nenadom Vukčevićem, ali je barem osvojila bod poslije poraza od Rudara i Iskre. Tim koji je ljetos igrao na evropskoj sceni ostao je pretposljednji i ima samo pet bodova nakon devet kola.

Svakom je na "DG areni" pripalo po poluvrijeme, a rezultat je realan odnos snaga.

Dečić je bio bolji u prvom dijelu, koji je riješio u svoju korist fenomenalnim pogotkom Anđela Rudovića iz slobodnog udarca u 23. minutu.

Podgorica se probudila u nastavku i do zasluženog izjednačenja došla je u 61. minutu, kada je Luka Maraš ubacio loptu u mrežu nakon centaršuta Keite Suzukija sa lijeve strane.