Proradila holandska veza na "Nou kampu", Fati se vratio golom

Barsa slavila poslije dva remija (3:0), Nikola Vukčević igrao dvadesetak minuta za goste

5499 pregleda 4 komentar(a)

Nakon dva remija i blijedih izdanja protiv Granade i Kadisa, Barselona se vratila pobjedama i smirila tenziju koja je posljednjih dana bila dostigla vrhunac.

Ronald Kuman je zbog kazne bio na tribinama, a njegovi izabranici su u uvodnom dijelu meča odradili Levante - slavili su 2:0, a sve je bilo riješeno u prvih 14 minuta.

Prvo je Memfis Depaj pogodio iz penala u 6, da bi osam minuta kasnije Luk de Jong zatresao mrežu prvi put u dresu "blaugrane".

Nakon višemjesečne pauze se u tim vratio i Ansu Fati koji se oporavio od teške povrede koljena i zatresao mrežu - uradio je to u sudijskoj nadoknadi.

Mladi as je bio na terenu od 81. minuta, a crnogorski reprezentativac Nikola Vukčević je u sastavu Levante igrao od 69.