Dejan Zarubica - prvi strijelac albanske lige: Postigao još dva gola i u finišu donio bod Ljačiju

Crnogorski napadač postigao pet golova ove sezone (četiri u šampionatu i jedan u kvalifikacijama za Ligu konferencija)

5192 pregleda 8 komentar(a)
Dejan Zarubica, Foto: Laci FC

Dejan Zarubica nastavlja da rešeta mreže u Albaniji - crnogorski napadač postigao je danas dva gola u Superligi i bio najzaslužniji za remi Ljačija sa liderom Kukešijem - 2:2.

Zarubica je prvi gol postigao u 69. minutu i smanjio na 2:1, a onda je u 95. minutu još jednim pogotkom postavio konačan rezultat.

Nekadašnji igrač Budućnosti igra sjajno u Albaniji na startu sezone. Postigao je pet golova u svim takmičenjima (četiri u prvenstvu, jedan u kvalifikacijama za Ligu konferencija), a ima i jednu asistenciju.

Sa četiri pogotka Zarubica je prvi na listi strijelaca u albanskoj Superligi.

Ekipa Ljačija, koju vodi Dejan Vukićević nakon tri odigrana meča ima dva boda i zauzima 9. poziciju na tabeli.

Od narednog kola i utakmice sa Tiranom kreće lakši raspored za Zarubicu i saigrače.