Borusija Dortmund - Sporting Lisabon 1:0

Real Madrid - Šerif 1:2

Benzema 64. (penal) - Jakšibaev 20, Til 90.

Izmjena: 23:08h
23:01h

Senzaciju nad senzacijama priredio je Šerif, klub iz Moldavije, debitant u Ligi šampiona - pobijedio je Real na Bernabeuu 2:1.

Uzbekistanac Jakšibaev je najavio ishod, izjednačio je Benzema, da bi Luksemburžanin Til u 90. minutu potpisao možda i najveće iznenađenje u istoriji elitnog takmičenja.

Leo Mesi je probio led, postigao prvi gol u dresu PSŽ-a, a njegov tim ostvario veliku pobjedu nad Mančester sitijem 2:0.

Idrisa Gej je odigrao sjajnu utakmicu, pogodio za 1:0, Siti imao nekoliko velikih šansi, pamtiće se i promašaj Silve, da bi Mesi ovjerio trijumf sjajnim golom 15-ak minuta prije kraja.

Mnogo uzbuđenja na San Siru i pobjeda Atletika nad Milanom.

Roso-neri su vodili golom Rafaela Leaa, zatim je Kesi u 29. minutu dobio drugi žuti karton. Grizman je izjednačio efektnim golom, a u posljednjim trenucima meča Suares iz penala preokrenuo.

U istoj grupi, Liverpul je torpedovao Porto 5:1.

23:00h

90+3. minut - Atletiko je preokrenuo protiv Milana u dramatičnom finišu, golom Suaresa iz penala, nakon igranja rukom Kalulua.

22:56h

Kraj u Madridu - Šerif je pobijedio Real 2:1. Da li je to najveće iznenađenje u istoriji Lige šampiona.

22:53h

Atletiko je izjednačio u Milanu - prvi gol Grizmana od povratka kući. Milan je od 29. minuta imao igrača manje.

22:51h

90. minut - senzacija kakva se ne pamti je na pomolu. Šerif opet vodi u Madridu protiv Reala - 2:1, golom Luksemburžanina Sebastijana Tila.

Izmjena: 22:59h
22:39h

74. minut - to se čekalo. Leo Mesi, prvi gol u dresu Pari Sen Žermena za 2:0 protiv Sitija.

Sjajan gol argentinskog asa, nakon akcije sa Mbapeom i udarcem pod prečku sa ivice šesnaesterca.

22:30h

Poslije dugo vremena šansa za PSŽ, ali je Nejmar sve dobro uradio do momenta kada je trebalo da šutira i postigne gol - napravio je korak više, izgubio ravnotežu i traljavo završio akciju.

22:25h

64. minut - stiglo je izjednačenje u Madridu. Potpisao ga je Karim Benzema iz penala. Real - Šerif 1:1.

Ado je oborio Vinisijus Žuniora, VAR je potvrdio da je faul postojao.

22:24h

60. minut - Liverpul ovjerava pobjedu u Portu. 3:0, drugi gol Salaha.

21:53h

Milan je mogao do 2:0 protiv slabog Atletika. I šteta što nije nakon ovakvog pokušaja Leaa, strijelca vodećeg gola.

21:51h

45. minut - gol Sadija Manea, Porto - Liverpul 0:2.

Gol pogledajte ovdje.

21:49h

Veliki preokret u Lajpcigu - Briž od 0:1 do 2:1. Vanaken je izjednačio, Rits okrenuo.

21:48h

Siti je u Parizu mogao (morao) da ostane sa igračem manje. Sudija Del Sero Grande dao je samo žuti karton De Brujneu zbog faula nad Gejom.

Pogledajte ovdje.

21:45h

37. minut - vodi Borusija protiv Sportinga. Asistencija Belngema, gol Donijela Malena.

21:43h

Senzacionalni rezultat je trenutno u Madridu, gdje Šerif vodi 1:0 protiv Reala.

Zanimljvo, strijelac gola Jakšibaev je treći Uzbekistanac koji je dao gol slavnom klubu - to su uradili Vladimir Maminov za Lokomotivu iz Moskve, te Maksim Šatskih, bivši napadač Dinamo Kijeva.

21:39h

Atletiko sa deset igrača od 29. minuta - drugi žuti karton dobio je Frank Kesi.

21:34h

Mančester siti je imao zicer za 1:1 u Parizu - nestvaran promašaj Bernarda Silve sa pet metara.

Prvo je Sterling pogodio prečku glavom, a Portugalac odbijenu loptu poslao na isto mjesto, dok je Donaruma bio na zemlji.

21:30h

25. minut - Jasur Jakšibaev. Uzbekistanac koji je dao gol u Madridu, slavnom Realu. Kakav šok - Šerif vodi.

21:28h

20. minut - gol Milana u jednom od derbija 2. runde i vođstvo protiv Atletika.

Strijelac Rafael Leao, efektan udarac sa ivice šesnaesterca u donji desni ugao. U problemu je prvak Španije.

21:23h

18. minut - Liverpul je poveo protiv Porta, Mohamed Salah je nastavio dobru seriju.