Majstorija Kostića: Ajntraht pokazao da Bajern nije nepobjediv

Filip Kostić se pobrinuo za najveće iznenađenje dosadašnjeg dijela Bundeslige - poraz Bajerna u 7. kolu.

6382 pregleda 1 komentar(a)
Kostrić šokirao navijače Bajerna, Foto: REUTERS

Bavarci su izgubili na "Alijanc areni" od Ajntrahta - 1:2. Iako su vodili pogotkom Leona Gorecke na asistenciju Roberta Levandovskog u 29. minutu.

Samo tri minuta kasnije, Kostić je asistirao Martinu Hinteregeru za izjednačenje.

Iako je potom Bajern dominirao, gosti su iz jedinog napada u drugom poluvremenu- u 83. minutu došli do pobjede. Đibril So je uposlio srpskog reprezenativca, koji nije pogriješio.

Ajntraht je na prevaru zadržao Kostića, iako je trebalo da ljetos pojača Lacio, a Srbin se pobrinuo da napokon ekipa iz Frankfurta slavi na stadionu Bajerna. I to nakon 21 godine!

Bajern je prvi sa 16 bodova, Ajntraht je slavio prvu pobjedu nakon pet uzastopnih remija.