POSLJEDNJE UTAKMICE KVALIFIKACIJA ZA MUNDIJAL

Još devet mjesta za Rusiju: Raspored odlučujućih mečeva na putu ka Mundijalu

Još devet mjesta je u igri, od čega će šest popuniti pobjednici plej-of duela, a tri selekcije iz Afrike
0 komentar(a)
Italija, Foto: Reuters
Italija, Foto: Reuters
Ažurirano: 02.02.2019. 16:26h

U narednih sedam dana biće poznati svi učesnici Svjetskog prvenstva u fudbalu.

U evropskoj zoni od sjutra se igraju mečevi plej-ofa, na programu su i baraž utakmice između predstavnika Sjeverne Amerike, Južne Amerike, Azije i Okeanije, kao i posljednji mečevi u afričkim kvalifikacijama.

Još devet mjesta je u igri, od čega će šest popuniti pobjednici plej-of duela, a tri selekcije iz Afrike.

Novembarski program otvaraju utakmice u Zagrebu i Dablinu.

Hrvatska sjutra dočekuju Grčku, a Sjeverna Irska Švajcarsku. 

Dan kasnije igraju Švedska - Italija, a u subotu Danska - Republika Irska.

U Interkontinentalnim plej-of mečevima igraju Hondruras - Australija i Novi Zeland - Peru.

U Africi, Obala slonovače i Maroko igraju meč odluke za plasman, u koji Marokanci ulaze sa bodom prednosti na vrhu grupe C.

U grupi D, Senegal ima meč-loptu protiv Južne Afrike u gostima. Pobjedom bi izborio plasman u Rusiju.

U grupi A, Tunisu je dovoljan bod protiv Libije na svom terenu da proslavi plasman na Mundijal.

Evropa

9. novembar

20.45 - Hrvatska - Grčka

20.45 - Sjeverna Irska - Švajcarska

10. novembar

20.45 - Švedska - Italija 20.45

11. novembar

20.45 - Danska - Republika Irska

12. novembar

17.00 Švajcarska - Sjeverna Irska

20.45 - Grčka - Hrvatska

13. novembar

20.45 - Italija - Švedska

20.45 - Republika Irska - Danska

Interkontinentalni plej-of mečevi

10. novembar

23.00 - Honduras - Australija 

11. novembar

4.15 - Novi Zeland - Peru 

15. novembar

10.00 - Australija - Honduras 

3.15 - Peru - Novi Zeland 

Afrika

10. novembar

18.00 - Južna Afrika - Senegal

11. novembar 

18.30 - Tunis - Libija

18.30  - Kongo - Gvineja 

18.30 - Obala slonovače - Maroko

14. novembar

20.30 - Senegal - Južna Afrika

20.30 - Burkina faso - Zelenortska ostrva