Barsa najavila bolje dane: Fati pokrenuo ekipu, Depaj i Kutinjo otpisali Valensiju

7289 pregleda 3 komentar(a)

Barselona je nakon pauze najavila bolje dane - loše je počela, odlično završila meč sa Valensijom i slavila 3:1 na Nou kampu.

Hose Gaja je u petom minutu najavio novi neuspjeh Kumanovog tima, ali je Ansu Fati sjajnim golom brzo izjednačio.

Do poluvremena je pogodio Memfis Depaj iz penala za preokret, a u finišu meča upisao se i Filipe Kutinjo, koji je zamijenio Fatija.

Prvi nastup u dresu Barse upisao je Kun Aguero, koji je na teren ušao u 87. minutu umjesto Desta.

Barsa je prije duela sa Valensijom imala dva bolna poraza, od Atletika u derbiju La Lige (2:0) i Benfike u Ligi šampiona (3:0).