Vijera protiv svog Arsenala u 94. minutu ostao bez pobjede, Venecija bolja od Fiorentine

Kompletirano kolo u Premijer ligi, Seriji A i La Ligi

6688 pregleda 0 komentar(a)

Nekadašnji igrač Arsenala i legenda tog kluba, Patrik Vijera od ove sezone je menadžer Kristal Palasa.

Vijera je večeras sa Palasom došao u goste Arsenalu, bio nadomak pobjede, ali je u 94. minutu njegova ekipa ostala bez trijumfa - meč na "Emirejtsu" u 8. kolu Premijer lige završen je 2:2

Arsenal je poveo u 8. minutu - nakon jedne akcije Pepe je šutirao, golman Palasa Guaita odbranio, a na odbijenu loptu naletio Obamejang.

Gosti su preokrenuli u 2. poluvremenu - prvo je Benteke savladao Ramsdejla, a onda i Eduar, da bi konačan rezultat postavio Lakazet u 94. minutu.

Arsenal nakon večerašnjeg meča na 12. poziciji ima 11 bodova, Palas je 14. sa tri boda manje.

Kompletirano je 8. kolo i u Italiji - Venecija je kod kuće minimalnim rezultatom savladala Fiorentinu.

Jedini pogodak za novog prvoligaša postigao je Aramu u 36. minutu.

Gosti iz Firence su meč završili sa igračem manje, jer je u roku od 10 minuta dva žuta kartona dobio Sotil.

Zanimljivo, posljednju pobjedu u Seriji A Venecija je upisala 10. februara 2002. godine, upravo protiv Fiorentine.

Venecija je 15. sa osam bodova, Fiorentina 9. sa 12 poena.

U španskoj La Ligi odigrana su dva meča - Betis je golom Iglesijasa u gostima savladao Alaves, dok je Espanjol sa 2:0 pobijedio Kadis.

Golove za Espanjol postigli su Raul de Tomas i Melamed.