Šahtjor - Real Madrid 0:5 kraj

Krivcov 38. (autogol), Vinisijus Žunior 51, 56, Rodrigo 65, Benzema 90+1.

Izmjena: 23:03h
23:03h

Sjajna fudbalska noć u elitnom takmičenju, mnogo uzbuđenja i preokreta, čak 35 golova, i dvije vatrometne utakmice, u Madridu i Parizu.

Liverpul je slavio protiv Atletika 3:2 i ima maksimalnih devet bodova.

"Redsi" su počeli furiozno, poveli 2:0, Grizman dva puta pogodio za 2:2, a onda dobio crveni karton zbog neopreznog starta nad Firminom.

Pobjedu gostima donio je Salah iz penala, koji je skrivio Ermoso.

stat

U grupi B, Milan je bez bodova poslije poraza od Porta.

Leo Mesi je kreirao pobjedu PSŽ-a nad Lajpcigom, nakon što je u prošlom kolu odlučio duel sa Mančester sitijem.

Njemački tim je od 0:1 došao do 2:1, da bi Argentinac sa dva gola donio trijumf svom timu.

U posljednjim trenucima meča umjesto njega penal je izveo Mbape i promašio.

Real je bio ubjedljiv protiv Šahtjora 5:0, a Inter nanio prvi poraz Šerifu 3:1.

Ajaks ima maksimalan skor, a treću pobjedu je ostvario u velikom stilu - 4:0 protiv Dortmunda.

Izmjena: 23:18h
22:50h

Kontroverze u Madridu - sudija Zibert je pokazao na penal za Atletiko, nakon duela Žote i Himenesa, ali je nakon pregleda snimka promijenio odluku...

22:42h

78. minut - Liverpul vodi 3:2 u Madridu. Salah je pogodio iz penala, koji je neoprezno skrivio Ermoso.

22:41h

74. minut - Leo Mesi iz penala, 3:2 za PSŽ protiv Lajpciga.

Mbape je oboren, a Mesi je "panjenkom" pogodio sa bijele tačke.

Pogledajte gol ovdje.

22:38h

67. minut - Leo Mesi za 2:2 u Parizu. Argentinac još nije pogodio u prvenstvu Francuske, ali ima dva gola u Ligi šampiona.

Mesijev gol pogledajte ovdje.

22:36h

Ajaks ima nestvarnih 4:0 protiv Borusije Dortmund. Četvrti gol postigao je Sebastijan Ale, čak šesti na prva tri meča.

22:32h

Real je razigran protiv Šahtjora - nakon Vinisijusa, upisao se i Rodrigo.

22:30h

65. minut - Milan u problemu, gubi u Portu - gol Luisa Dijasa na Dragau.

Rosoneri su bez bodova u ovom momentu.

22:30h

67. minut - Inter vodi protiv Šerifa 3:1, gol De Fraja.

22:24h

57. minut - šok za PSŽ. Lajpcig je preokrenuo u Parizu. Vodi 2:1, strijelac mladi Francuz Nordi Mukijele.

22:22h

Drugi gol Vinisijusa Žuniora i Real je na 3:0 protiv Šahtjora.

3:0 vodi i Ajaks protiv Borusije, strijelac Brazilac Antoni.

22:21h

58. minut - brzo je Inter ponovo poveo, golom Artura Vidala.

22:20h

52. minut - Sebastijan Til, fudbaler iz Luksemburga, srušio je Real u prošlom kolu, a sada postigao gol za Šerif i protiv Intera - 1:1.

Sjajan gol iz slobodnog udarca.

22:18h

52. minut - crveni karton Antoanu Grizmanu, dvostrukom strijelcu za Atletiko.

Neoprezan start Francuza, visoko podignuta noga, direktno u glavu Firmina. Sudija Zibert nije imao izbora.

22:17h

51. minut - Real je blizu pobjede, 2:0 na gostovanju Šahtjoru, Vinisijus Žunior.

21:53h

38. minut - Real je poveo protiv Šahtjora, autogolom Krivcova. Važan gol za "merengese".

Nespretna i nesrećna reakcija štopera domaćih.

21:42h

34. minut - Od 0:2 do 2:2 u Madridu, kakav povratak Atletika protiv Liverpula.

Antoan Grizman je podsjetio na najbolje dane u dresu "kolćonerosa", sjajan prijem, loša postavka Van Dajka, i efektan šut u donji lijevi ugao.

21:40h

35. minut - Inter je poveo protiv Šerifa, koji je u Milano došao nakon dvije velike pobjede u prva dva kola, protiv Šahtjora i Reala.

Edin Džeko za 1:0.

21:39h

UEFA je prvi gol Liverpula pripisala Mohamedu Salahu - Egipćanin je postao prvi fudbaler u istoriji slavnog kluba koji se upisao u strijelce na devet mečeva zaredom.

21:36h

28. minut - Lajpcig je izjednačio u Parizu, golom Portugalca Andrea Silve.