Zvezdi bod u Danskoj, drugi poraz Dinama, Marušić i Lacio remizirali sa Marsejom

"Crveno-bijeli" odigrali 1:1 protiv Mitjilanda, "modri" izgubili u Beču

9765 pregleda 74 reakcija 4 komentar(a)

Crvena zvezda je izvukla bod u Danskoj - to je opšti utisak iako je od 58. do 78. minuta imala prednost protiv Mitjiland (1:1).

Gol bivšeg crnogorskog reprezentativca Mirka Ivanića je uslijedio nakon mnogo bolje igre domaćina, pogotovo u prvom poluvremenu.

Nulu je čuvao Milan Borjan, pogađao je Mitjiland i okvir gola, ali rezultat se nije mijenjao, sve dok Ivanić početkom drugog dijela nije zatresao mrežu.

Pravedan remi u Herningu je potpisao Nikolas Dir.

Zvezda je u veoma dobroj poziciji kada je u pitanju plasman u nokaut fazu - nakon tri meča u grupi F ima sedam bodova, jedan više od Brage.

Portugalci su u Razgradu bili bolji od Ludogoreca 1:0 - presudio je pogodak Rikarda Orte već u 7. minutu.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

A zagrebački Dinamo je izgubio u Beču od Rapida (2:1), to mu je drugi poraz u grupi H.

Marko Gril je donio prednost Austrijancima, poravnao je Mislav Oršić, ali je već u 34. minutu konačan rezultat postavio Maksimilijan Hofman...

Lacio je u Rimu remizirao (0:0) protiv Marseja, a crnogorski reprezentativac Adam Marušić je na terenu proveo 90 minuta.

Pobjednika nije bilo ni u duelima Betis - Bajer (1:1) i Fenerbahče - Antverpen (2:2).