Četiri gola za deset minuta, mlade fudbalerke otpisale i Jermeniju

4727 pregleda 0 komentar(a)

Ženska fudbalska omladinska (U19) selekcija Crne Gore slavila je i drugu pobjedu u prvoj rundi kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Na turniru koji se održava u Bosni i Hercegovini, djevojke koje vodi Ivan Tatar bile su ubjedljive protiv Jermenije 4:0, nakon što su na startu pobijedile Estoniju 2:0.

Meč za prvo mjesto u grupi, koje vodi u drugu fazu kvalifikacija igraju u ponedjeljak protiv domaće selekcije, koja, takođe, ima dva trijumfa, nad Jermenijom (13:0) i Estonijom (4:0).

„Crvene“ su duel sa Jermenkama riješile za deset minuta – od 26. do 36. – kada su postigle četiri gola.

Sara Simonović je otvorila utakmicu, a zatim upisala dvije asistencije – Jeleni Petrović, pa Jeleni Ralević.

Četvrti gol postigla je Nejle Bicić.

U selekciji koja igra u BiH nisu igračice koje nastupaju za najjaču selekciju, golmanka Anastasija Krstović i Anđela Tošković, koja je juče postigla gol protiv Azerbejdžana u pobjedi 2:0.