Serija A: Pobjede Sampdorije i Torina

Antonio Kandreva junak Sampdorije protiv Specije (2:1), Hrvat Josip Brakalo pogodio za Torino protiv Đenove (3:2)

4497 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Sampdorije savladali Speciju kao domaćini sa 2:1 (2:0) u susretu 9. kola italijasnke Serije A.

Junak pobjede bio je veteran Antonio Kandreva, koji učestvovao kod oba gola.

Prvo je u 15. minutu njegov centaršut Gjasi glavom nesrećno prenio u vlastitu mrežu, da bi u 36. minutu preciznim udarcem sa 15-ak metara okončao brzu akciju svog tima. Poraz Specije ublažio je Verde na samom isteku sudijske nadoknade.

Ranije danas Torino je kod kuće pobijedio Đenovu sa 3:2.

Sanabrija u 14. i Pobega u 31. minutu donijeli su "granati" ranih 2:0, Destro je u 70. smanjio na 2:1, ali je Hrvat Josip Brakalo u 77, činilo se, otklonio sve dileme golom za 3:1. Ipak, Saisedo je devet minuta prije kraja smanjo na 3:2 i vratio neizvjesnost, no Torino je izdržao.