Sumrak Barse protiv madridskih klubova - "pčelice" srušile giganta

Rajo Valjekano slavio protiv Barselone golom 35-godišnjeg veterana

5413 pregleda 3 komentar(a)
Tigar je srušio Barsu, Foto: REUTERS

Nakon Atletika i Reala, i mali klub iz predgrađa Madrida je nadigrao Barselonu - Rajo Valjekano je na svom terenu slavio sa 1:0.

Buskets je izgubio loptu, Treho dao pas na Kolumbijca Radamela Falkaa, a popularni Tigar je dao gol Barsi u četvrtoj uzastopnoj utakmici. Igrao se 30. minut.

Posljednji u dresu Atletiko Madrida još 2013. godine i samo u prvoj utakmici 2011. godine, Tigar nije bio strijelac protiv "blaugrane".

To je za 35-godišnjeg Falkaa četvti gol u šest nastupa za Rajo ove sezone.

Barselona je u četvrtoj uzastopnoj utakmici La Lige prva primila gol, i samo je priotiv Valensija uspjela da preokretom slavi, dok je poražena od Atletika (2:0) i Real Madrida (2:1).

U predgrađu Madrida, Valjehasu, Barsa je počela sporo i oprezno i bila je bez šuta u okvir gola u prvom poluvremenu.

U nastavku je podigla nivo igre, imala je šansi, čak i neiskorišćen penal, jer je udarac Memfisa Depaja odbranio Makedonac Stole Dimitrijevski u 72. minutu.

On je potom izlazio i kao pobjednik u šansi Kuna Aguera, pa su "pčelice" došle do 19 bodova, dok je Barsa sa utakmicom manje na 15.