Arsenal u 1. poluvremenu riješio pitanje pobjednika protiv Lestera, briljirao Ramsdejl

Strijelci za Arsenal Gabrijel i Smit Rov

8340 pregleda 0 komentar(a)
Slavlje igrača Arsenala, Foto: Reuters

Fudbaleri Arsenala savladali su danas u gostima Lester (2:0) u 10. kolu Premijer lige.

Arsenal je u dobroj formi i produžio je niz na sedam mečeva u Premijer ligi bez poraza. Posljednju utakmicu izgubili su krajem avgusta od Mančester sitija.

Već nakon 18 minuta Arsenal je imao dva gola prednosti - pogodili su Gabrijel u 5. i Smit-Rou u 18. minutu i nagovijestili težak dan za ekipu Lestera.

Domaći su u 1. poluvremenu bili loši, bolje su igrali u nastavku, imali nekoliko prilika, ali je danas na golu Arsenala briljirao Aron Ramsdejl. Pamtiće se njegova intervencija u 42. minutu kada je sjajno reagovao nakon udarca Džejmsa Medisona.

Arsenal u narednom kolu dočekuje Votford, Lester gostuje Lidsu.