Vest Hem raspucan protiv Aston Vile: Četiri pogotka za četvrto mjesto na tabeli

Vest Hem nakon današnje pobjede ima 20 bodova, koliko i trećeplasirani Mančester siti

3333 pregleda 0 komentar(a)
Slavlje igrača Vest Hema, Foto: Reuters

Fudbaleri Vest Hema nastavljaju sa vrhunskim partijama - "čekićari" su večeras u gostima savladali Aston Vilu 4:1 u 10. kolu Premijer lige i ostali na 4. mjestu na tabeli.

Vest Hem nakon današnje pobjede ima 20 bodova, koliko i trećeplasirani Mančester siti. Čelsi na prvom mjestu ima 25, drugi je Liverpul sa 22.

A na "Vila parku" su gosti poveli 7. minutu preko Bendžamina Džonosna. Domaći su izjednačili u 34. - Buendija je asistirao, Oli Votkins savladao Fabijanskog.