Vujačić strijelac, Partizan čuva prednost

"Crno-bijeli" uz meč više imaju plus osam u odnosu na Crvenu zvezdu

5678 pregleda 1 komentar(a)

Crnogorski reprezentativac Igor Vujačić je trasirao put Partizanu ka novoj, sedmoj uzastopnoj pobjedi u Superligi Srbije.

"Crno-bijeli" su u Humskoj savladali Čukarički 2:0, a bivši kapiten Zete je zatresao mrežu udarcem glavom u 33. minutu.

Do poluvremena je konačan rezultat postavio Marko Živković, pa Partizan (Aleksandar Šćekić nije bio u protokolu) na prvom mjestu uz meč više od Crvene zvezde ima i osam bodova prednosti.

Vujačiću je ovo drugi pogodak u sezoni, a upisao se i u kvalifikacijama za Ligu konferencija protiv portugalske Santa Klare.

Za Čukarički, čiji je trener legenda Partizana Saša Ilić, večera su igrala trojica crnogorskih fudbalera - Asmir Kajević, Bojan Roganović i Marko Rakonjac.