Konte debitovao goleadom i pobjedom, Murinjo opet patio zbog Norvežana

Bodo Glimt dva puta vodio u Rimu, na kraju je bilo 2:2

6233 pregleda 0 komentar(a)

Antonio Konte je debitovao pobjedom na klupi Totenhema u Ligi konferencija, ali goleada (3:2) u duelu sa Viteseom sigurnom nije ono što Italijan želi da gleda od svoje ekipe.

Sparsi su na svom terenu poslije 28 minuta vodili 3:0 (Son, Lukas, autogol Rasmusena), ali to je bio samo nagovještaj odlične utakmice na "Totenhem Hotspur stadionu".

Gosti su prvo smanjili preko Rasmusena, onda je 3:2 donio Bero do poluvremena, a već početkom nastavka je drugi žuti karton dobio defanzivac Totenhema Romero.

Kasnije je, doduše, Vitese ostao bez dvojice igrača, pa je Konteova ekipa izdržala i došla do druge pobjede u takmičenju.

Totenhem ima sedam bodova, tri manje od lidera Rena, koji je kod kuće savladao Muru (1:0).

Crnogorski internacionalac Staniša Mandić je bio na klupi u slovenačkoj ekipi...

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Žoze Murinjo je želio osvetu nakon 6:1 u Norveškoj, zato je lansirao i gotovo najjači tim na teren, ali Bodo Glimt nije bio impresioniran.

Osvojio je bod u Rimu (2:2) ili izgubio dva, jer je vodio i 1:0 i 2:1.

Gol za remi je postigao Ibanjes u 84. minutu.

Bodo je prvi u grupi sa osam bodova, ima jedan više od "vučice".

Šest je sakupila Zorja, pošto je i drugi put savladala CSKA iz Sofije (2:0).