"Jarčevi" još bez pobjede, remi "vukova"

1 komentar(a)
Julijan Nagelsman, Foto: Reuters
Ažurirano: 05.11.2017. 19:20h

Ni nakon 11. kola Keln ne zna za pobjedu u Bundesligi. "Jarčevima" je fudbalsku lekciju na njihovom terenu očitao Hofenhajm, koji se probio na petu poziciju sa bodom manje od Dortmunda i šalkea, koji su u zoni Lige šampiona.

Za razliku od te utakmice, u kojoj je Hofenhajm dominirao, posljednja u ovom kolu na stadionu Volfsburga je bila prepuna uzbuđenja i na kraju je okončana remijem.

Gosti iz Berlina su poveli već u 1. minutu preko Ibiševića, da bi "vukovi" preokrenuli do poluvremena, uprskos nerealizovanom penalu Marija Gomesa u 21.minutu.

Početkom nastavka Herta je izjednačila, da bi domaći opet poveli, ali je golom gostiju u 83. minutu potpisan remi .

Rezultati:

Keln - Hofenhajm 0:3 (Gajger 10, Vaghner (penal) 56, 80)

Volfsburg - Herta 3:3 (Mali 41, Gomes 44, Origi 60 - Ibišević 1, Rekik 53, Selke 83)