Sitijeva lekcija nemoćnim "đavolima", Mančester i Old traford obojeni u plavo

10132 pregleda 0 komentar(a)
Slavlje fudbalera Sitija nakon drugog gola, Foto: Reuters

Siti je očitao lekciju modernog fudbala nemoćnom Junajtedu na "Old trafordu" - gradski derbi protekao je u dominaciji šampiona, plavi dio grada slavi laganu pobjedu 2:0.

Očekivalo se da "đavoli" mogu da se suprotstave, da Kristijano Ronaldo može da napravi probleme odbrani rivala, ali je od prvog minuta bilo jasno ko je gazda u Mančesteru.

Iz potpune dominacije stigao je autogol Erika Bajija u sedmom minutu, te pogodak Bernarda Silve na centaršut Žoaa Kansela u finišu poluvremena.

stat

"Pogledajte Šoa, pogledajte De Heu. Odustajem...", rekao je čuveni as Junajteda Roj Kin na poluvremenu u TV prenosu.

"Mektominej, Fred - ti igrači nisu dovoljno dobri za Junajted", nastavio je Irac.

Siti je u nastavku bez većih problema sačuvao prednost, u finišu preko Fodena i Stounsa mogao i da je uveća.

Izvještaj sa meča možete pogledati ovdje.

Junajted je doživio čak četvrti poraz na 11 mečeva, ima šest bodova manje od Sitija, nema igru kojom bi mogao da računa da će se nešto promijeniti u borbi za titulu...