Barsi malo i 3:0 u Galiciji, Carević sa klupe odgledao dramatičan remi protiv Selte

Katalonci vodili 3:0 protiv Selte, domaćin u šestom minutu nadoknade stigao do 3:3

17859 pregleda 2 komentar(a)

Barselona je vodila 3:0 protiv Selte na "Balaidosu" - završilo se 3:3.

Privremeni trener Serđi Barhuan predao je "mandat" Ćaviju Ernadesu, koji se (ekipu će preuzeti u ponedjeljak) već uvjerio koliko ga težak posao čeka u voljenom klubu.

Katalonci su bez pobjede već četiri kola u prvenstvu (po dva remija i poraza) i ostali su na poražavajućem 9. mjestu.

Crnogorski golman Lazar Carević prvi put je bio na klupi A tima giganta sa "Nou Kampa".

Ansu Fati je u 5. minutu doveo Barselonu u vođstvo, lijepim udarcem sa lijeve strane.

Već u 18. bilo je 0:2, pošto je Buskets plasirao loptu sa 20-ak metara i pogodio donji ugao.

Širok osmjeh na licu Serđija Barhuana razvukao se u 34. minutu, jer je Memfis Depaj pogodio glavom na centaršut Albe za 0:3.

Na staru nastavka, međutim, povrijedio se Ansu Fati i to kao da je bila najava Barsinih problema.

Jago Aspas je u 52. minutu smanjio na 3:1 i najavio preokret.

"Balaidos" je bio na nogama kada je Nolito 16 minuta prije kraja dao još jedan gol za Seltu.

Udarcem glavom, iz pada, bivši vezista Mančester sitija je savladao Ter Štegena.

I onda, u šestom minutu sudijskog dodatka, ponovo se "oglasio" Jago Aspas i fantastičnim udarcem sa 20-ak metara pogodio za 3:3.