Vukčević četiri puta pogodio metu, Igumanović brojao do tri

Revanš mečevi na programu su narednog vikenda

6305 pregleda 0 komentar(a)
Ekipa Kutjevo, Foto: Minifudbal.me

Fida je pred revanš meč drugog kola Podgoričke minifudbal lige uspjela da stekne tri gola prednosti u duelu sa ekipom Napoli Tivat (3:0).

Montefruit je poslije velikog preokreta savladao Cruzeiro Pljevlja (5:4). U prvom poluvremenu Cruzeiro je bio puno bolji rival i stekao je dva gola prednosti, ali je Montefruit zaigrao puno bolje u drugom poluvremenu i uspio da dođe do preokreta i pobjede. Četiri gola na meču postigao je Saša Vukčević.

Nekadašnji fudbalski reprezentativac Crne Gore i igrač Zete, Rudara, Sutjeske, Budućnosti... Blažo Igumanović sa tri gola predvodio je Dadi gradnju u trijumfu protiv ekipe Azral (3:1).

Kutjevo je savladalo Ekspert (3:1) - neriješen rezultat je bio do samog finiša meča, kad je ekipa Kutjeva postigla dva pogotka i došla do pobjede.

Mondial je poslije preokreta savladao Trebjesu Nikšić (3:1), dok je Expo commerc trijumfovao protiv ekipa Grbavaca (5:4).

Baćović Nikšić i Traffic su odigrali neriješeno (1:1), dok je Borba Masline savladala Kole trans (4:2).

Revanš mečevi na programu su narednog vikenda.

Rezultati i strijelci

Kutjevo - Ekspert MG 3:1 (1:1) - Lazar Radulović, Ivan Mugoša x2 - Darko Rajković

Montefruit - Cruzeiro Pljevlja 5:4 (1:3) - Saša Vukčević x4, Marko Rašović - Vladan Svrkota, Aleksandar Raonić, Rade Drobnjak, Filip Popović

Borba Masline - Kole trans 4:2 (2:2) - Velibor Babović, Staniša Popović, Aleksandar Bošković, Vuk Vujačić - Zoran Dragović, Boris Stijepović

KMF Trebjesa Nikšić - FK Mondial 1:3 (1:0) - Bojan Radulović - Ivan Ivanović x2, Sreten Jaredić

Azral - Dadi gradnja 1:3 (1:1) - Dražen Bulatović - Blažo Igumanović x3

Expo commerce - KMF Grbavci 5:4 (1:2) - Petar Pejović x2, Mirko Miranović, Milutin Mitrović, Željko Jovanović - Nemanja Mirotić x2, Lazar Radinović x2

Napoli Tivat - Fida 0:3 (0:1) - Arijan Efović, Ilija Bojanović, Marko Vukčević

Baćović Nikšić - FC Traffic 1:1 (0:0) - Milan Lakčević - Nikola Radulović autogol