Grbalj treći na tabeli nakon preokreta protiv Koma

"Igrači su bili umorni nakon napornog ritma igranja, ali izvukli smo maksimum iz ovog meča", kazao je trener Grblja Dragan Radojičić po završetku duela protiv Kom Eurozox-a (3:2)
Mladost - Grbalj, Foto: Boris Pejović
Ažurirano: 04.11.2017. 20:22h

Kom Eurozox je dva puta vodio u Radanovićima, Grbalj dva puta stizao i na kraju pobijedio - domaćin je slavio rezultatom 3:2 i prvi put ove sezone ostao sam na trećem mjestu.

Grbljani imaju 20 bodova nakon što su u današnjem duelu prekinuli mini-seriju od dva meča bez pobjede (remi sa Dečićem i poraz od Budućnosti).

Jovan Popović je u 5. minutu postigao evrogol sa 30 metara i donio prednost Kom Eurozox-u, a već u 16. je izjednačio Vojin Pavlović.

Bila je to najava goleade i velike neizvjesnosti u drugom poluvremenu.

Stefan Milošević je početkom nastavka pogodio za novo vođstvo Koma, a onda su na scenu stupili najiskusniji igrači Grblja - prvo je izjednačio Ivan Vuković u 56, a totalni preokret i tri boda domaćinu donio je Žarko Korać u 62. minutu.

"Igrači su bili umorni nakon napornog ritma igranja, ali izvukli smo maksimum iz ovog meča. Kom je igrao dobro, vodio dva puta, imao šanse, ali uspjeli smo da preokrenemo. Treći smo na tabeli i blizu polufinala Kupa i moram da budem zadovoljan", rekao je trener Grblja Dragan Radojičić.

Imali su gosti i nakon 3:2 šanse - Milošević je prvo pogodio stativu, a kasnije je njegov šut izblokirao Milan Carević.

Grbalj - Kom 3:2

Radanovići - Stadion OFK Grbalj. Gledalaca: 200. Sudija: Miloš Savović (Podgorica). Strijelci: Pavlović u 14, Vuković u 56. i Korać u 62. za Grbalj, J. Popović u 5. i Milošević u 47. minutu za Grbalj. Žuti kartoni: Nikolić (Grbalj), Redžović (Kom).

Grbalj: Spasojević, Čelebić, Nikolić, Montenegro, Vukčević, Carević, Manojlović (78. Dragičević), Pavlović (65. Knežević), Korać (65. Kordić), Vuković, Lazarević.

Kom: Perović, Redžović, Đurković (75. Bogdanović), Kažić (75. Radović), Golubović, Milošević, Orlandić (76. Ž. Popović), Simunović, Dabetić, Janketić, J. Popović.